Quova (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Weather
nl: Weer

en: Country
nl: Land

en: User
nl: Gebruiker

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Secret
nl: Geheim
