Quova (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Language
pl: Język

en: Weather
pl: Pogoda

en: Country
pl: Państwo

en: User
pl: Użytkownik

en: API Key
pl: Klucz API

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Secret
pl: Sekret
