Quova (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
