Quova (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Country
eu: Herria

en: User
eu: Erabiltzailea

en: State
eu: Egoera

en: Debug
eu: Araztu
