Quova (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Weather
is: Veður

en: Country
is: Land

en: User
is: Notandi

en: API Key
is: API Lykill

en: State
is: Fylki

en: City
is: Borg

en: Continent
is: Heimsálfa
