Quova (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Weather
pt: Tempo

en: Country
pt: País

en: User
pt: Utilizador

en: API Key
pt: Chave API

en: State
pt: Estado

en: City
pt: Município/Concelho

en: Debug
pt: Depuração

en: Secret
pt: Segredo
