Quova (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Weather
ru: Погода

en: Country
ru: Страна

en: User
ru: Пользователь

en: API Key
ru: Ключ API

en: State
ru: Состояние

en: City
ru: Город

en: Debug
ru: Отладка

en: Secret
ru: Секрет
