Quova (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Weather
hu: Időjárás

en: Country
hu: Ország

en: User
hu: Felhasználó

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Cache timeout
hu: Gyorstár lejárata

en: Secret
hu: Titok

en: Quova geolocation information
hu: <em>Quova</em> földrajzi hely információk

en: Quova debug block
hu: <em>Quova</em> hibakeresési blokk

en: Geolocation information
hu: Földrajzi információk

en: Enter your quova.com API key, if you don't have a key you can register for a free key at !link.
hu: A quova.com által adott API kulcs. Amennyiben még nincs ilyen, regisztrálni kell egy ingyenes kulcsért az alábbi címen: !link

en: Enter your quova.com secret.
hu: A quova.com titkos kulcs.

en: Enter the length of time (in seconds) to cache Quova IP information.
hu: Az idő másodpercekben mért hossza, amíg a <em>Quova</em> gyorsítótárazza az IP információkat.

en: Clear IP Info cache
hu: IP információs gyorsítótár törlése

en: Test API access
hu: API elérés tesztelése

en: Unable to connect to the Quova service with !url. The HTTP response code was @code, and the message returned from the server was !message. Check your credentials and try again.
hu: Nem lehet a <em>Quova</em> szolgáltatáshoz kapcsolódni a következő címen: !url. A HTTP válaszkód @code volt, a kiszolgáló által küldött üzenet pedig: „!message”. Ellenőrizni kell a beállításokat és ismét meg kell próbálni.

en: Unable to query Quova successfully (!url). The HTTP response was @code.
hu: Nem lehet sikeresen lekérdezni a <em>Quova</em> adatokat (!url). A HTTP válasz @code volt.

en: Settings for the Quova geolocation module.
hu: A <em>Quova</em> földrajzi helymeghatározó modul beállításai.

en: Geolocation via Quova.
hu: Földrajzi helymeghatározás a <em>Quova</em> segítségével.

en: Line speed
hu: Vonalsebesség

en: Provides contexts for a users Country or Line speed using Quova's IP Info service.
hu: Környezeteket ad a felhasználók országa vagy vonalsebessége alapján a <em>Quova</em> IP információs szolgáltatás használatával.

en: Quova IP Geolocale
hu: Quova IP alapú nyelvmegállapítás

en: Uses Quova's IP Info service to determine the users language.
hu: Használja a <em>Quova</em> IP információs szolgáltatást a felhasználók nyelvének megállapításához.

en: Configure the country to language mappings. TODO (at the moment this form does nothing but display the mappings).
hu: Az országból a nyelv leképezésének beállítása. (@TODO: jelenleg ez az űrlap nem csinál semmit, csak megjeleníti a leképezést)

en: No language mappings found.
hu: Nem található nyelvi leképezés.

en: Quova locale information
hu: Quova nyelvi információk

en: Locale information
hu: Nyelvi információk

en: Quova IP Geolocale configuration
hu: Quova IP alapú nyelvmegállapítás beállítása

en: Geolocale via Quova.
hu: Nyelvmegállapítás a <em>Quova</em> segítségével.

en: Quova weather information
hu: <em>Quova</em> időjárási információk

en: Provide local weather information.
hu: Helyi időjárási információkat szolgáltat.

en: User is in country
hu: Felhasználók az országban

en: The lowercase name of the country
hu: Az ország kisbetűs neve

en: Whether the user is in the selected country.
hu: A felhasználó a kiválasztott országban van.

en: Configure Quova
hu: <em>Quova</em> beállítása

en: Debug Quova
hu: <em>Quova</em> hibakeresés

en: Quova API Key
hu: <em>Quova</em> API kulcs

en: Quova Secret
hu: <em>Quova</em> titok

en: Quova Cachetime
hu: <em>Quova</em> gyorsítótár élettartama

en: Assuming development environment as ip_address() returned localhost, offline response used.
hu: Feltételezett fejlesztési környezet, mert az  ip_address() válasza „localhost” volt. Az offline válasz lesz felhasználva.
