Quova (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Country
fa: کشور

en: User
fa: کاربر

en: State
fa: وضعیت

en: City
fa: شهر

en: Debug
fa: اشکال زدایی
