Quova (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Weather
tr: Hava Durumu

en: Country
tr: Ülke

en: User
tr: Kullanıcı

en: State
tr: Durum

en: City
tr: Şehir

en: Debug
tr: Hata ayıkla
