Radioactivity (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj
