Radioactivity (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау
