Radioactivity (7.x-2.10) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: History
az: Tarix

en: Advanced
az: Əlavə

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Entity
az: Entiti

en: More information
az: Ətraflı məlumat

en: Machine name
az: Maşın adı
