Radioactivity (7.x-2.10) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: History
bs: Istorija
