Radioactivity (7.x-2.10) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: History
cy: Hanes

en: Advanced
cy: Uwch
