Radioactivity (7.x-2.10) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Type
de: Typ

en: Description
de: Beschreibung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Note:
de: Hinweis:

en: Save
de: Speichern

en: History
de: Verlauf

en: Advanced
de: Erweitert

en: Security
de: Sicherheit

en: Entity
de: Entität

en: Percentage
de: Prozentsatz

en: Accuracy
de: Genauigkeit

en: More information
de: Weitere Informationen

en: Host name
de: Hostname

en: Machine name
de: Systemname

en: Two days
de: Zwei Tage

en: Energy
de: Energie

en: Time period
de: Zeitspanne

en: How to use
de: Hinweise zur Benutzung
