Radioactivity (7.x-2.10) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: History
hu: Történet

en: Advanced
hu: Haladó

en: Security
hu: Biztonság

en: Entity
hu: Entitás

en: Percentage
hu: Százalék

en: Accuracy
hu: Pontosság

en: More information
hu: További információ

en: Host name
hu: Számítógép név

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: radioactivity
hu: radioaktivitás

en: Radioactivity
hu: Radioaktivitás

en: Two days
hu: Két nap

en: Basic mode
hu: Egyszerű mód

en: Advanced mode
hu: Haladó mód

en: Energy
hu: Energia
