Radioactivity (7.x-2.10) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: History
id: Riwayat

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Security
id: Keamanan

en: Entity
id: Entitas

en: Percentage
id: Persentase

en: More information
id: Informasi selengkapnya

en: Machine name
id: Nama mesin
