Radioactivity (7.x-2.10) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Port
km: ច្រក

en: More information
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
