Radioactivity (7.x-2.10) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: History
ku: مێژوو

en: OK
ku: باشە

en: Port
ku: دەروازە

en: More information
ku: زانیاریی زیاتر
