Radioactivity (7.x-2.10) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: History
nl: Historie

en: OK
nl: Ok

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Security
nl: Beveiliging

en: Port
nl: Poort

en: Entity
nl: Entiteit

en: Accuracy
nl: Nauwkeurigheid

en: More information
nl: Meer informatie

en: Host name
nl: Hostnaam

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Time period
nl: Periode
