Radioactivity (7.x-2.10) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: History
pl: Historia

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Entity
pl: Encja

en: Percentage
pl: Procenty

en: Accuracy
pl: Dokładność

en: More information
pl: Więcej informacji

en: Host name
pl: Nazwa hosta

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Two days
pl: Dwa dni

en: Basic mode
pl: Tryb podstawowy

en: Advanced mode
pl: Tryb zaawansowany

en: Energy
pl: Energia

en: Six hours
pl: Sześć godzin

en: Time period
pl: Okres czasu

en: Radioactivity energy.
pl: Energia radioaktywna.

en: Last emission
pl: Ostatnia emisja

en: Administer radioactivity
pl: Zarządzaj radioaktywnością

en: decay profile
pl: profil rozkładu

en: decay profiles
pl: profile rozkładu

en: Energy cut off
pl: Odcięcie energii

en: Usually localhost
pl: Z reguły localhost

en: Default is 11211
pl: Domyślnie 11211

en: Warnings cleared.
pl: Ostrzeżenia zostały wyczyszczone.

en: Energy amount
pl: Ilość energii

en: Energy level
pl: Poziom energii

en: Maximum energy
pl: Maksymalna energia

en: A day
pl: Dzień

en: A week
pl: Tydzień

en: A month
pl: Miesiąc

en: Simple mode
pl: Prosty tryb
