Radioactivity (7.x-2.10) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: History
ta: வரலாறு
