Radioactivity (7.x-2.10) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Settings
uk: Налаштування

en: Note:
uk: Примітка:

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: History
uk: Історія

en: OK
uk: Гаразд

en: Advanced
uk: Розширені

en: Security
uk: Безпека

en: Port
uk: Порт

en: Entity
uk: Сутність

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Accuracy
uk: Точність

en: More information
uk: Додаткові відомості

en: Host name
uk: Ім'я хоста

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Energy
uk: Енергія

en: How to use
uk: Як користуватися
