Radioactivity (7.x-2.11) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: History
ar: الأرشيف

en: OK
ar: موافق

en: Advanced
ar: متقدم

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Port
ar: منفذ

en: Entity
ar: الكيان

en: More information
ar: المزيد من المعلومات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
