Radioactivity (7.x-2.11) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: History
be: Гісторыя

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Port
be: Порт

en: Entity
be: Сутнасць

en: More information
be: Больш падрабязная інфармацыя

en: Machine name
be: Машынная назва
