Radioactivity (7.x-2.11) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: History
bg: История

en: Port
bg: Порт
