Radioactivity (7.x-2.11) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: History
eo: Historio

en: Advanced
eo: Specialaj
