Radioactivity (7.x-2.11) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Settings
es: Configuración

en: Note:
es: Nota:

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: History
es: Historial

en: Advanced
es: Avanzado

en: Security
es: Seguridad

en: Port
es: Puerto

en: Entity
es: Entidad

en: Percentage
es: Porcentaje

en: More information
es: Más información

en: Host name
es: Nombre del host

en: Machine name
es: Nombre de sistema
