Radioactivity (7.x-2.11) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: History
hr: Povijest

en: OK
hr: U redu

en: Advanced
hr: Napredno

en: More information
hr: Više informacija

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
