Radioactivity (7.x-2.11) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: History
lt: Istorija

en: OK
lt: Gerai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Security
lt: Saugumas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Entity
lt: Esybė

en: Percentage
lt: Procentas

en: Accuracy
lt: Tikslumas

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: Host name
lt: Prieglogos pavadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
