Radioactivity (7.x-2.11) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: History
ml: ചരിത്രം

en: OK
ml: ശരി
