Radioactivity (7.x-2.11) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Settings
mr: संरचना

en: Note:
mr: टीप:

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: History
mr: इतिहास
