Radioactivity (7.x-2.11) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်
