Radioactivity (7.x-2.11) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: History
ru: История

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Security
ru: Безопасность

en: Port
ru: Порт

en: Entity
ru: Сущность

en: Percentage
ru: Процент

en: Accuracy
ru: Точность

en: More information
ru: Подробнее

en: Host name
ru: Имя хоста

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Six hours
ru: 6 часов
