Radioactivity (7.x-2.12) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: History
fi: Historia

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Port
fi: Portti

en: Entity
fi: Entiteetti

en: More information
fi: Lisää tietoa

en: Host name
fi: Isäntänimi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: radioactivity
fi: radioaktiivisuus

en: Radioactivity
fi: Radioaktiivisuus

en: Configure settings for radioactivity.
fi: Määritä radioaktiivisuusmoduulin asetukset
