Radioactivity (7.x-2.12) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: History
fil: Kasaysayan
