Radioactivity (7.x-2.12) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: History
is: Saga

en: OK
is: Í lagi

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Percentage
is: Prósenta

en: More information
is: Frekari upplýsingar
