Radioactivity (7.x-2.12) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: History
ka: ისტორია

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Port
ka: პორტი

en: More information
ka: დამატებითი ინფორმაცია
