Radioactivity (7.x-2.12) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Settings
pt: Configurações

en: Note:
pt: Nota:

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: History
pt: Histórico

en: Advanced
pt: Avançado

en: Security
pt: Segurança

en: Port
pt: Porta

en: Entity
pt: Entidade

en: Percentage
pt: Porcentagem

en: More information
pt: Mais informações

en: Machine name
pt: Nome de máquina
