Radioactivity (7.x-2.12) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Note:
ta: குறிப்பு:

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: History
ta: வரலாறு

en: OK
ta: சரி

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Port
ta: துறை

en: Entity
ta: உருப்படி

en: More information
ta: மேலும் தகவல்கள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
