Radioactivity (7.x-2.12) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: OK
ug: جەزملەش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: More information
ug: داۋامى
