Radioactivity (7.x-2.12) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Note:
vi: Ghi chú:

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: History
vi: Lịch sử

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Port
vi: Cổng

en: Percentage
vi: Tỷ lệ

en: More information
vi: Thông tin thêm

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Energy
vi: Năng lượng
