Radioactivity (7.x-2.13) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: History
am: ታሪክ
