Radioactivity (7.x-2.13) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Description
da: Beskrivelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: History
da: Historik

en: Advanced
da: Avanceret

en: Security
da: Sikkerhed

en: Percentage
da: Procent

en: More information
da: Mere information

en: Host name
da: Værtsnavn

en: Machine name
da: Internt navn

en: Six hours
da: Seks timer
