Radioactivity (7.x-2.13) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Note:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿ:

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Host name
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Energy
kn: ಶಕ್ತಿ
