Radioactivity (7.x-2.13) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај
