Radioactivity (7.x-2.13) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Note:
sv: Observera:

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: History
sv: Historik

en: Advanced
sv: Utökad

en: Security
sv: Säkerhet

en: Entity
sv: Objekt

en: Percentage
sv: Procent

en: More information
sv: Mer information

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Two days
sv: Två dagar

en: Default text field
sv: Förvalt textfält
