Radioactivity (7.x-2.14) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: History
gl: Historial

en: OK
gl: Aceptar

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Security
gl: Seguranza

en: Port
gl: Porto

en: Entity
gl: Entidade

en: More information
gl: Máis información

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Six hours
gl: Seis horas
