Radioactivity (7.x-2.14) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: History
ps: تاريخ

en: OK
ps: سمه ده

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Port
ps: درشل (پورټ)
